Anasayfa
Listing for: For sale
Cost: € 525 000,00
Ref #:
GR1
Headline:
Sea View Luxury Private Villa For Sale in Gocek From Owner
Adres:
Gocek, Fethiye, Turkey, Muğla, 48310, Göcek
Katagori:

Göcek & Whitehaven Gayrimenkul Hakkında

Göcek, Türkiye'nin güney batı kıyısında yer alan çarpıcı bir marina şehridir, Dalaman Uluslararası Hava alanına 15 dakika mesafe, İstanbul'a ise 1 saatlik uçuş mesafesindedir.

Kasabada 6 adet yat marinası mevcut ,etrafı dağlarla çevrili ,nefes kesen sahil şeridi ve koyları , 4 bir yanı adalarla kaplıdır. Göcek düyanın dört bir yanından gelen misafirlere ev sahipliği yapmaktadır ,ziyaretçilerin çoğunun yaşamak yada yatırım amaçlı satın aldığı yazlık ve villalar kış aylarındaki popülasyonda artırmıştır.

Bunun yanı sıra kasabada 5 yıldızlı otel tatil köyleri mevcuttur, Rixos Premium Göcek, D Resort Göcek gibi köklü oteller kasabadaki kaliteyi giderek arttırmaktadır.

Whitehaven Gayrimenkul, Whitehaven Group’ un bir parçası olup Göcek merkezli hizmet sunmaktadır, uzmanlık alanlarımız emlak,  inşaat, tatil, yat, helikopter, jet ve villa kiralama, kişisel concierge hizmetleri ve yatırım yönetimlerini kapsamaktadır.

Whitehaven Gayrimenkul gayrimenkul projelerinde uzmanlaşmıştır. Marina daireleri, yamaç villaları, arsa tasarım projeleri satılık veya kiralık her türlü imkanı sunuyoruz.

Whitehaven Gayrimenkul kendi portföyünün yanı sıra diğer gayrimenkul geliştiricileri ile özel satış anlaşmaları vardır. Müşterilerimize uzman rehberlik ve destek, mülk satın alma süreci sırasında ve sonrasında geniş kapsamlı hizmet sunuyoruz .

Weather in Gocek

Partly Cloudy

11°C

Fethiye

Partly Cloudy

Humidity: 72%

Wind: 25.75 km/h

  • 03 Jan 2019

    Showers 11°C 3°C

  • 04 Jan 2019

    Showers 8°C 2°C

Lokasyonumuz

Bize Ulaşın


Whitehavenproperties.com bir  girişimidir Ziyaret Edin